Yukarı
Çık

Kültür'le geleceğine gülümse...

YARINLAR İÇİN İYİ EĞİTİM

Paylaş

YARIM ASIRLIK DENEYİM, BİNLERCE KÜLTÜR'LÜ GENÇ

 

Kültür Kursları 40 yıllık deneyimi, yönetim, eğitim ve denetim anlayışı ile, deneyimli uzman öğretmen kadrosuyla, dinamik ve öğrenci odaklı rehberlik hizmeti ile öğrencilerine destek vermeye ve hizmet sunmaya devam ediyor.

 

Öğrencilerimiz bir taraftan okul derslerinde üstün performans sergileyecek destek eğitimi alırken, diğer yandan LGS ve YKS gibi bir üst okul sınavlarına hazırlıkta kapsamlı bir eğitime tabi tutulurlar. Tüm soruları cevap bulur. Başarısı takip edilir. Anlama ve öğrenme güçlüğü çektiği tüm konularda geri bildirimler alınarak takviye çalışmalar yapılır. Kültür Kurslarında "tam öğrenme" sağlanır.

 

Kültür kurslarında öğrencilere okul türleri ve üniversite programları tanıtılır. Yakın gelecekte nasıl bir okulda ve hangi programda okuyacağını, uzak gelecekte ise hangi mesleği icra edebileceğini aldığı eğitim desteğiyle belirler. Öğrencinin ilgi, beceri ve yeteneklerine uygun bir okul ve meslek seçimi için etkin rehberlik desteği sağlanır.

Özel İnegöl Kültür Kurs

Bizi diğer eğitim kurumlarından ayıran en önemli özelliğimiz akademik odaklı eğitim anlayışımızdır. Alanlarında uzman, öğrenci merkezli eğitim anlayışına sahip deneyimli ve güvenilir öğretmen kadromuzla etkin rehberlik anlayışımızla eğitim hizmeti vermekteyiz.

Sinanbey Mah. Nuri Doğrul Cad.
No:15 İnegöl / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2020 Özel İnegöl Kültür Kurs
SiteMap  |  Tasarım : interbim.com