Yukarı
Çık

Kültür'le geleceğine gülümse...

UZMAN ÖĞRETMEN KADROMUZ

Paylaş

Öğrenci merkezli eğitim anlayışına sahip, yeniliğe ve gelişime açık, iletişim yönü kuvvetli ve tecrübeli öğretmenlerimiz, en güçlü yanlarımızdandır.

 

Alanlarında uzman öğretmenlerimiz sayesinde derslerimiz aktif öğrenme ortamları haline gelir. Branş öğretmenlerimiz haftalık olarak bir araya gelerek haftalık eğitim planlamalarını yapar ve uygularlar.

 

Derslerimizde kullandığımız akıllı tahta içerikleri, ders kitapları ve soru bankalarımız, şubelerimizde derse giren uzman öğretmen kadrolarımız tarafından hazırlanır. Böylece konu içeriklerine tam olarak hakim olan öğretmenlerimiz tarafından derslerimiz işlenir. Velilerimiz öğrencilerimizin performansından öğretmenlerimiz aracılığı ile bilgi sahibi olarak öğrencisinin eğitim ve öğretimini takip eder.

Özel İnegöl Kültür Kurs

Bizi diğer eğitim kurumlarından ayıran en önemli özelliğimiz akademik odaklı eğitim anlayışımızdır. Alanlarında uzman, öğrenci merkezli eğitim anlayışına sahip deneyimli ve güvenilir öğretmen kadromuzla etkin rehberlik anlayışımızla eğitim hizmeti vermekteyiz.

Sinanbey Mah. Nuri Doğrul Cad.
No:15 İnegöl / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2020 Özel İnegöl Kültür Kurs
SiteMap  |  Tasarım : interbim.com