Yukarı
Çık

Kültür'le geleceğine gülümse...

LGS

Paylaş

Kültür Eğitim Kurumlarının temelini oluşturan ve bizi diğer eğitim kurumlarından ayıran en önemli özelliğimiz akademik odaklı eğitim anlayışımızdır.

 

Ortaokul eğitimi, lise ve yüksek öğretimden önce, öğrencilerimizin geleceğini şekillendiren en önemli aşamalardan biridir ve ortaokul seçimi yapacak öğrenci ve velilerimiz ortaokul eğitimi tercihlerini yaparken akademik odaklı eğitim anlayışının ne kadar önemli olduğunun bilincindedir.

 

'Kültürle Geleceğe Gülümse'yen öğrenci ve velilerimiz bilirler ki, alanlarında uzman, öğrenci merkezli eğitim anlayışına sahip deneyimli ve güvenilir öğretmen kadromuz, akademik eğitimi, kültürel geliiimi ve bilimsel donanımı merkezine alan sistemimizle, iyi eğitim görmüş, ülke değerlerine ve uluslararası vizyona sahip, geleceğin "Kültürlü" ve "Başarılı" bireylerini yetiştirmek ana hedefimizdir.

Özel İnegöl Kültür Kurs

Bizi diğer eğitim kurumlarından ayıran en önemli özelliğimiz akademik odaklı eğitim anlayışımızdır. Alanlarında uzman, öğrenci merkezli eğitim anlayışına sahip deneyimli ve güvenilir öğretmen kadromuzla etkin rehberlik anlayışımızla eğitim hizmeti vermekteyiz.

Sinanbey Mah. Nuri Doğrul Cad.
No:15 İnegöl / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2020 Özel İnegöl Kültür Kurs
SiteMap  |  Tasarım : interbim.com