Yukarı
Çık

Kültür'le geleceğine gülümse...

KÜLTÜR YAYINLARI

Paylaş

Yayınlarımız, alanında uzman zümre başkanları tarafından, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı gözetilerek, her biri ayrı sınıf kategorisinde ve alanda olmak üzere 9, 10, 11 ve 12. sınıflara yönelik üniversiteye hazırlık yayınları şeklinde hazırlanmaktadır. Konu anlatımlı kitaplarımızda üniteler, konulara ayrılarak sade ve anlaşılır bir dille verilmiştir. Konu anlatımlarından sonra örnek ve etkinliklerle konunların basit bir şekilde öğretilmesi amaçlanmıştır. Soru bankalarımızda testler mikro alt başlıklara ayrılarak konunun ve ünitenin tüm detaylarıyla pekiştirilmesi ve soru çözüm videolarıyla öğrencilerimizin her ortamda konuları öğrenmeleri amaçlanmıştır.

 

Soru bankalarımızdaki ünite kontrol testleriyle öğrencilerimizin TYT ve AYT sınavında çıkma ihtimali olan soru kalıplarını görmeleri ve kendilerini test etmeleri amaçlanmıştır Çalışma testlerimiz ile öğrencilerimize konular bittikten sonra kendilerini mini sınavlarla test etmelerine olanak sağlanırken, 12. sınıf ve mezun öğrencilerimize yönelik hazırlanan "Çöz Bitir-Getir" testlerinde her bir kazanım için nitelikli sorular hazırlanmıştır. Belirli periyotlarda uyguladığımız deneme sınavları ile her sınıf düzeyindeki öğrencilerimizin YKS sistemine hazırlanmalarına olanak sağlanmıştır.

Özel İnegöl Kültür Kurs

Bizi diğer eğitim kurumlarından ayıran en önemli özelliğimiz akademik odaklı eğitim anlayışımızdır. Alanlarında uzman, öğrenci merkezli eğitim anlayışına sahip deneyimli ve güvenilir öğretmen kadromuzla etkin rehberlik anlayışımızla eğitim hizmeti vermekteyiz.

Sinanbey Mah. Nuri Doğrul Cad.
No:15 İnegöl / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2020 Özel İnegöl Kültür Kurs
SiteMap  |  Tasarım : interbim.com