Yukarı
Çık

Kültür'le geleceğine gülümse...

KÜLTÜR KURSLARI

Paylaş

Kültür Kursları, ortaokul ve lise okul derslerine takviye ile bir üst okul sınavlarına hazırlık kapsamında olan, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı eğitim kurumlarıdır. Bu doğrultuda 5. sınıftan lise mezunu düzeyindeki tüm aday öğrencilere kadar geniş bir öğrenci yelpazesinde hizmet üretmektedir.

 

Kültür Kurslarının temelini oluşturan ve bizi diğer kurslardan ayıran en belirleyici özelliğimiz başarı odaklı eğitim anlayışımız ve yarım asırlık deneyimimizdir. Kurslarımızda ortaokul, lise ve mezun düzeydeki öğrencilerimizin okul ve sınav derslerine katkı sunup başarılarına başarı katmak, onları eksik olduğu konu ve becerilerde geliştirip mesleki ve akademik ortama hazırlamak en önemli özelliğimizdir. Derslerle, etütlerle, sınavlarla, sosyal ve kültürel etkinliklerle çocuklarımız ve gençlerimize iyi bir öğrenme ortamı sağlamayı amaçlamaktayız.

 

"Kültürle Geleceğine Gülümse"yen öğrenci ve velilerimiz bilirler ki, alanlarında uzman, öğrenci merkezli eğitim anlayışına sahip tecrübeli ve güvenilir öğretmen kadromuz, akademik eğitimi, kültürel gelişimi ve bilimsel donanımı merkezine alan sistemimizle, iyi eğitim görmüş, ülke değerlerine sahip çıkan ve uluslararası vizyona sahip, geleceğin "Kültürlü" ve dolayısıyla başarılı bireylerini yetiştirmek ana hedefimizdir.

Özel İnegöl Kültür Kurs

Bizi diğer eğitim kurumlarından ayıran en önemli özelliğimiz akademik odaklı eğitim anlayışımızdır. Alanlarında uzman, öğrenci merkezli eğitim anlayışına sahip deneyimli ve güvenilir öğretmen kadromuzla etkin rehberlik anlayışımızla eğitim hizmeti vermekteyiz.

Sinanbey Mah. Nuri Doğrul Cad.
No:15 İnegöl / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2020 Özel İnegöl Kültür Kurs
SiteMap  |  Tasarım : interbim.com