Yukarı
Çık

Kültür'le geleceğine gülümse...

KÜLTÜR DEĞERLERİ

Paylaş

KENDİMİZE GÜVENİMİZ

Dünyayı eğitimle daha iyi ve yaşanabilir bir yer haline getirebileceğimize inanyoruz. Akademik eğitime odaklanarak her zaman doğru yönde, kendimize güvenle hareket etmeye kararlıyız. Dünyayı daha fazla öğrenmeye, öğretmeye ve yeni çağın sundugu fırsatları değerlendirmeye kararlıyız.

KENDİNE GÜVEN!

EĞİTİMCİ KİMLİĞİMİZ

Eğitimci kimliğimiz ile akademik eğitimde başı çeken, örnek alınan, güçlü öğretmen kadrosuna sahip bir kurum olmak vizyonu ile ilerliyoruz. Eğitimci olmanın bilinci ve sorumluluğuyla, yetkin davranarak, gerçek anlamda lider ve öncü olmanın gururunu yaşıyoruz.

EĞİTİCİ OL!

SAMİMİ DİLİMİZ

Kurduğumuz tüm ilişki ve yaklaşımlarda kullandığımız iletişim dile ile samimiyetimizi öğrenci ve velilerimize yansıtıyoruz. Doğru olana inancımızı kurduğumuz ilişkilerde göstermekte cömert davranıyor, samimi bir iletişim kurmaya özen gösteriyoruz.

SAMiMi OL!

GELECEĞE BAKIŞ AÇIMIZ

Geleceğe değer katmak ve büyümek için; eğitimi, insanları, fikirleri, bilimi, kültürü ve teknolojiyi de içine alan bütünsel bir yaklaşım sergiliyoruz. Kurumlarımızı uzun vadeli bir perspektifle yönetiyor, geleceği olan okullar yaratıyoruz.

GELECEĞE DEĞER KAT!

DAYAN1ŞMACl YAKLAŞ1MlMlZ

Yaptığımız işin merkezinde insan vardır. Eğitim salt Okul veya salt öğrenci ya da öğretmenle sürdürülecek bir süreç değildir. Bu bilinçle biz okul, öğretmen, öğrenci ve veli dörtlüsü arasında ddayanışmayı esas alan bir yaklaşımla süreci yürütüp yöneten bir kurum olmanın bilinciyle hareket ediyoruz. Yaptığımıztüm eğitim uygulamalarına tüm taraflar katkı ve destek sunarak dayanışma içinde cocuğu yaşama ve geleceğe hazırlarız.

DAYANIŞMACI OL!

Özel İnegöl Kültür Kurs

Bizi diğer eğitim kurumlarından ayıran en önemli özelliğimiz akademik odaklı eğitim anlayışımızdır. Alanlarında uzman, öğrenci merkezli eğitim anlayışına sahip deneyimli ve güvenilir öğretmen kadromuzla etkin rehberlik anlayışımızla eğitim hizmeti vermekteyiz.

Sinanbey Mah. Nuri Doğrul Cad.
No:15 İnegöl / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2020 Özel İnegöl Kültür Kurs
SiteMap  |  Tasarım : interbim.com