Yukarı
Çık

Kültür'le geleceğine gülümse...

HAYALLERİNDEKİ ÜNİVERSİTE İÇİN EĞİTİM

Paylaş

Üniversite sınavlarına hazırlanmanın en etkili metodu çok çalışmak değil planlı çalışmak ve gerekli akademik desteği almaktır. Bu zorlu sınav sürecinde bütün bir yıl boyunca verimli çalışmanın yanında, disiplini hiç eksilmeyen bir yol izleyerek başarıya doğru sağlam adımlarla ilerlemek gerekir.

 

Kültür Kursları'nda sınava hazırlanan öğrenciler hafta sonu ve hafta içi ders ve etkinlik uygulamaları ile sınavlara sistematik bir biçimde hazırlanır, test ve sınav deneyimi kazanırlar. Okula devam eden öğrenciler için eğitim hafta sonunda, mezun öğrenciler için eğitim ise hafta içinde yoğun olarak sürdürülür.

 

Kültür Kurslarında dersler Milli Eğitim Bakanlığı'nın güncel müfredatı referans alınarak işlenir. MEB ve ÖSYM'ce uygulanan sınav sistemlerine, soru kalıplarına, test ve sınav yöntemlerine birebir uyumlu çalışmalar yapılır. Her ay yapılan sınavlar, hızlı bir ölçme değerlendirme hizmeti ile öğrenci ve veliye geri bildirim sunar. Yapılan tüm deneme sınavları reel sınav koşullarında gerçekleştirilir.

Özel İnegöl Kültür Kurs

Bizi diğer eğitim kurumlarından ayıran en önemli özelliğimiz akademik odaklı eğitim anlayışımızdır. Alanlarında uzman, öğrenci merkezli eğitim anlayışına sahip deneyimli ve güvenilir öğretmen kadromuzla etkin rehberlik anlayışımızla eğitim hizmeti vermekteyiz.

Sinanbey Mah. Nuri Doğrul Cad.
No:15 İnegöl / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2020 Özel İnegöl Kültür Kurs
SiteMap  |  Tasarım : interbim.com