Yukarı
Çık

Kültür'le geleceğine gülümse...

HAKKIMIZDA

Paylaş

Kültür Eğitim Kurumları yüksek standartlarda eğitim kalitesini, bilimi, kültürel gelişimi merkezine alan, sürekli gelişime açık, dinamizmi ve hayata donanımlı bireyler kazandırma vizyonu ile 40 yıldır eğitim sektöründe hizmet sunmaktadır.

 

Kültür Eğitim Kurumlarının temelini oluşturan ve bizi diğer eğitim kurumlarından ayıran en önemli özelliğimiz akademik odaklı eğitim anlayışımızdır. Alanlarında uzman, öğrenci merkezli eğitim anlayışına sahip deneyimli ve güvenilir öğretmen kadromuzla etkin rehberlik anlayışımızla eğitim hizmeti vermekteyiz.

 

Akademik eğitim anlayışımız doğrultusunda; Türkiye'nin birçok ilinde bulunan ortaokul, lise ve kurslarımızla, aynı zamanda eğitim sektörüne yön veren başarısı kanıtlanmış yayınlarımızla, iyi eğitim görmüş, ülke değerlerine ve uluslararası vizyona sahip, geleceğin "Kültürlü" bireylerini yetiştirmekteyiz.

 

Eğitim faaliyetlerimiz, sınav başarısının yanı sıra öğrencilerimizin anlama, kavrama, bilgiyi kullanma, akıl yürütme, mantıklı-eleştirel düşünebilme ve dil becerilerini geliştirebilme amacını tasımaktadır.

 

Kırk Yıldır bu vizyonla yetiştirdiğimiz, örnek alınacak başarılara ve birinciliklere imza atan öğrencilerimiz, en güçlü motivasyon kaynağımızdır. Bu motivasyon gücüyle; okullarımızı Anadolu'nun her köşesine taşıyarak tüm Türkiye'de "Kültürlü" öğrenciler yetiştirmeyi, gelecek için sağlam bir akademik eğitim altyapısı sunmayı ve eğitime yön vermeyi hedeflemekteyiz.

Özel İnegöl Kültür Kurs

Bizi diğer eğitim kurumlarından ayıran en önemli özelliğimiz akademik odaklı eğitim anlayışımızdır. Alanlarında uzman, öğrenci merkezli eğitim anlayışına sahip deneyimli ve güvenilir öğretmen kadromuzla etkin rehberlik anlayışımızla eğitim hizmeti vermekteyiz.

Sinanbey Mah. Nuri Doğrul Cad.
No:15 İnegöl / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2020 Özel İnegöl Kültür Kurs
SiteMap  |  Tasarım : interbim.com