Yukarı
Çık

Kültür'le geleceğine gülümse...

BAŞARIYA YÖN VEREN EĞİTİM

Paylaş

OKULA TAM DESTEK, SINAVA TAM HAZIRLIK

 

Kültür Kurslarımız; güçlü öğretmen kadrosu ve nitelikli kurs programı ile akademik donanımı güçlü, kültürel düzeyi yüksek, eleştirel bakış açısına sahip, teknolojiye hâkim, akılcı, çalışma ve iç disiplin bilinci ile yüksek motivasyonlu, hedefe odaklı gençler yetiştirmeyi amaçlar.

 

Öğrencilerimiz, okullarında işledikleri konuları, kurs öğretmenlerimizle de tekrar işleyerek daha iyi öğrenir, ödevlerini yapar, bol soru çözümleri ile öğrendikleri konuları pekiştirirler. Okula tam destek eğitimleri için öğrencilerimiz hafta içi ve hafta sonu programlarımızdan birini seçebilirler.

 

Kültür Kurslarımızda, öğrencilerimiz konu tekrarları sayesinde okul performanslarını artırır ve okullarının en başarılı öğrencileri arasında yer alırlar.

 

Derslerimiz akıllı tahtalarla donatılmış sınıflarımızda, Kültür Yayınlarının kaliteli ders kitaplarından yararlanılarak uzman öğretmenler tarafından işlenmektedir.

Özel İnegöl Kültür Kurs

Bizi diğer eğitim kurumlarından ayıran en önemli özelliğimiz akademik odaklı eğitim anlayışımızdır. Alanlarında uzman, öğrenci merkezli eğitim anlayışına sahip deneyimli ve güvenilir öğretmen kadromuzla etkin rehberlik anlayışımızla eğitim hizmeti vermekteyiz.

Sinanbey Mah. Nuri Doğrul Cad.
No:15 İnegöl / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2020 Özel İnegöl Kültür Kurs
SiteMap  |  Tasarım : interbim.com