Yukarı
Çık

Kültür'le geleceğine gülümse...

AYT

Paylaş

Kültür Koleji fen lisesinde LGS sınavında başarılı olmuş fen bilimleri ve matematiğe ilgi duyan gençler; güçlü eğitim kadromuzun rehberliğinde gelecekte ülkemizin teknolojik, bilimsel, gelişmesinde lokomotif olacak, inovatif, sorgulaya, araştırmacı kimliği ön plana çıkan bireyler olarak yetiştirilir.

 

Öğrenciler bir yandan Milli Eğitim Bakanlığınca belirlenen kazanımları elde ederken, diğer yandan MEB 2023 vizyonu doğrultusunda Tübitak yarışmaları, fizik kimya biyoloji matematik olimpiyatları ulusal ve uluslararası projeler ve robotik yarışmalarıyla geleceğe hazırlanarak yeni teknolojiler üreten araştırmacı bilim insani olarak yetişirler.

 

Öğrencilerimiz fen lisesinin ÖZEL'inde olmanın ayrıcalığını hissedecekler, matematik, geometri, fizik, kimya ve biyoloji gibi bilim grubu derslerine MES sisteminde 4-5 kişilik özel gruplar halinde görecek akademik başarıda zirveyi hedefleyebileceklerdir.

Özel İnegöl Kültür Kurs

Bizi diğer eğitim kurumlarından ayıran en önemli özelliğimiz akademik odaklı eğitim anlayışımızdır. Alanlarında uzman, öğrenci merkezli eğitim anlayışına sahip deneyimli ve güvenilir öğretmen kadromuzla etkin rehberlik anlayışımızla eğitim hizmeti vermekteyiz.

Sinanbey Mah. Nuri Doğrul Cad.
No:15 İnegöl / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2020 Özel İnegöl Kültür Kurs
SiteMap  |  Tasarım : interbim.com